KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün İnşaat Çalışmaları Tamamlanıyor

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Nizip Gümrük Müdürlüğü’nün İnşaat Çalışmaları Tamamlanıyor

Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Mehmet Tuncay Bayraktar ve Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat ile birlikte Nizip Gümrük Müdürlüğü'nün inşaat alanında incelemelerde bulundu.

T.C. Ticaret Bakanlığı, Nizip Kaymakamlığı, Nizip Belediyesi, GAP Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü, Nizip Ticaret Odası, Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Organize Sanayi Bölgesi (NOSB) ile koordineli bir şekilde süren çalışmalar neticesinde ilçeye kurulması kararı alınan Nizip Gümrük Müdürlüğü ile ilgili inşaat çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Çalışmaları yerinde görmek ve bilgi almak için Nizip Tren Garı yanında kurulacak olan Gümrük Müdürlüğü sahasına gelen heyet, çalışmalarla ilgili bilgi alarak ardından ise Nizip Ticaret Odası’nın üst katında bulunan idari binaya geçti. Burada NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat tarafından çalışmalarla ilgili bilgilendirme yapıldı.

Çalışmaların hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, “Gümrük Müdürlüğü’nün ilçemizde açılacak olması hükümetimizin ilçemize verdiği önemin göstergesidir. Gümrük Müdürlüğü, Nizip’teki üretim ve istihdamı önemli ölçüde artırarak üreticilerimizin yurt içi ve yurt dışındaki işlemlerini kolaylaştırmada önemli bir ivme sağlayacaktır. Bu sebeple bu önemli hizmetin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR