KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NİZİP CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE NTB ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLU İMZALANDI

Nizip Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Nizip Ticaret Borsası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

NİZİP CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI İLE NTB ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLU İMZALANDI

Nizip Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Nizip Ticaret Borsası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Nizip Ticaret Borsası’nda imzalanan işbirliği protokolüne Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya, Nizip Denetimli Serbestlik Müdürü İsa Küçük, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Meclis Başkan Yardımcısı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Harun Aslan, Meclis Üyesi Reşat Oktay, Meclis Üyesi Coşkun Güngördü ve Meclis Üyesi Kemal Çetinkaya katıldı.

İmzalanan işbirliği protokolü ile ilgili açıklamada bulunan Başkan İbrahim Sarı; “Nizip Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile yapmış olduğumuz protokol kapsamında, toplamda 10 katılımcıya verilecek olan forklift kursu sayesinde haklarında denetimli serbestlik tedbiri uygulanan yükümlülerin yeniden suç işlemesini engelleyici etkenleri güçlendirerek yaşamlarını idame etmeleri amaçlanmıştır. Nizip Ticaret Borsası olarak sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek vermeye hazırız. Bu protokolün imzalanması sağlayan Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Sebahattin Erkaya’ya ve Nizip Denetimli Serbestlik Müdürü Sayın İsa Küçük’e teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum.”ifadelerine yer verdi.

Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya ise; “Denetimli Serbestlik tedbiri altında bulunanların veya eski yükümlülerin iş ve meslek edinmelerini sağlamak, yeniden suç işlemelerini önlemek, kanunlara saygılı ve sorumluluk sahibi bir birey olarak hayatlarını sürdürmelerini amaçlayan protokole katkılardan dolayı Nizip Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Sarı’ya ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR