KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Nizip Belediyesi örnek belediye oldu

Nizip Belediyesi’ni Türkiye’de örnek Belediye olarak gösterildi

Nizip Belediyesi örnek belediye oldu 
Hizmet-iş Sendikası Genel Başkan yardımcısı Halil Özdemir, çalışanlara uygulamış olduğu zam oranı ve vermiş olduğu haklar nedeniyle Nizip Belediyesi’ni Türkiye’de örnek Belediye olarak gösterdiklerini söyledi.
Başkan Sarı’ya işçinin yanında olan bir başkan olması, ve Nizip’e hizmetlerinden dolayı plaket takdim eden Özdemir, burada yaptığı konuşmada şunları kaydetti.
‘’Başkanımızdan Allah razı olsun Türkiye’de örnek göstereceğimiz bir zam uygulayarak hem işçilerimizi memnun etti hem de bu davranışıyla bizlere de örnek oldu gittiğimiz her belediyede şunu söylüyoruz Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, çalışanlarına bir evladı, bir kardeşi davranarak onlara her türlü imkanı sunuyor. Bu sebeple sayın başkanımızın bu yıl üyelerimize, işçilerimize, çalışanlarımıza ve emekçilerine yapmış olduğu sözleşmeden ve katkılarından dolayı sendikamız adına teşekkür ediyoruz. Başkanımızın çalışmalarında başarılar diliyoruz Allah yar ve yardımcısı olsun’’ dedi.
Geçen ay yapılan toplu sözleşme ile çalışanların sosyal hakları, ücretleri, çalışma koşulları ve ekonomik dengeleri gibi birçok konuda karşılıklı hoş görü ile uzlaşı sağlandığını belirten Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, “Çalışanlarımızın refahı için üzerimize düşeni yapıyor ve aynı zamanda da tüm personelimizin haklarını da eşit bir şekilde gözetiyoruz. Bu anlamda da çalışanların emeğinin karşılığını alması ve onların haklarının korunması adına daha önce imzalar atıldı. Bu noktada her türlü adımı atmaktan çekinmeyeceğiz. Çünkü biz belediyedeki çalışanlarımızla beraber büyük bir aileyiz. Dün olduğu gibi bugünden sonra da tüm çalışanlarımız emeğinin karşılığını alacak. Bu ailenin huzuru için elimizden gelen her şeyi yapacağız’ ’dedi.
Gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkan vekili Salih Uygur, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Avcı ve Kahramanmaraş Şube Başkanı Ömer Çınar’da hazır bulundu.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR