KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

KARABACAK VE ÖZYURT RAMAZAN BAYRAMI KUTLADILAR

NTO Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

NTO Başkanlarından Ramazan Bayramı Mesajı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Meclis Başkanı Bekir Karabacak ve NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt, mesajlarında “Bu yıl da Ramazan Ayını Koronavirüs nedeniyle her zamanki gibi geçiremedik, ancak uygulanan yasaklar Bayram sonrası refaha kavuşmamız için gereklidir.” dediler.

Ramazan ayında olduğu gibi bayramda da yasaklara uyulması gerektiğine işaret eden NTO Başkanları Karabacak ve Özyurt mesajlarında şu ifadelere yer verdiler: “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği ve sevenlerin bir araya geldiği günlerdir ancak Koronavirüs salgınının ülkemizde bir an önce son bulması için biraz daha sabır göstermemiz gerekiyor. Yasaklara uymak virüsle mücadelede gelinen noktayı daha da iyi seviyelere taşıyacaktır. Birimizin yapacağı bir hata ve tedbirsizlik tüm ülkemizi etkileyeceğini asla unutmayalım. Rahmet ve bereket dolu günlerin en değerlilerinden olan bir Ramazan ayını daha çeşitli zorluklarla geride bıraktık. Bir ay gibi uzun bir süreyle bu zor günlerde nefislerine oruç tutturan müminler, sabır imtihanını vererek manevi sorumluluktan kurtulmanın sevincini Ramazan Bayramında yaşama imkânına kavuşacaklar. Bayram ve bayram sonrasında da tedbirlerimizi elden bırakmayarak hayatımızı devam ettirmeliyiz. Çünkü alınan tedbirler sonucu ülkemizde vaka sayılar düşmeye başladı. İnşallah bu Ramazan Bayramıyla birlikte ülkemizde ve İslam aleminde yeni bir sürecin başlamasını, tüm dünyada gözyaşı, kan ve şiddetin durmasına, tüm İslam âleminin sağlık, barış, birlik ve huzuruna vesile olmasını diliyor, günün 24 saati bayram demeden, tatil demeden görevi başında can ve mal güvenliğimizi ve huzurumuzu sağlayan asker, polislerimiz ve sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere hemşerilerimiz ve üyelerimizin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımızla kutluyoruz.” şeklinde konuştular.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR