KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP’TE BUGÜN KARİYER GÜNÜ DÜZENLEYECEK

SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP’TE BUGÜN KARİYER GÜNÜ DÜZENLEYECEK “HEDEFLERİNİZE ULAŞMAK ELİNİZDE - II”

SANKO Üniversitesi tarafından bölge okullarda eğitim gören öğrencilere yönelik kariyer günleri düzenliyor.
Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde - II” konulu kariyer günü kapsamında, 26 Şubat 2020 Çarşamba bugün Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin akademisyenleri Nizip’te öğrencilere bir araya gelecek.
Kariyer günüde Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zafer Çetin, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arzu Tuna, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Prof. Dr. Nurten Budak, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Arş. Gör. Meltem Uzun, fakülteler ve bölümleri hakkında bilgilendirme yaparak, öğrencilere kariyer hedefleri konusunda rehberlik edecekler.
Etkinlik, Nizip Belediyesi Düğün ve Nikah Salonu’nda 26 Şubat 2020 Çarşamba günü bugün saat 10.00’da başlayacak.
SANKO ÜNİVERSİTESİ
2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Biyoistatistik alanında Doktora, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ile Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında tezli yüksek lisans eğitimleri veriliyor. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda ise Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, İlk ve Acil Yardım ile Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümlerinde eğitim verilecek. HATİCE YAKAR

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR