KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTO’ da Zeytin Sektörü Eğitimleri Düzenlendi

Gaziantep’te Zeytin ve Zeytinyağı Üretiminde Verimliliğin ve Kalitenin Arttırılması Projesi kapsamında Zeytin Sektörü Eğitimleri düzenlendi.

NTO’ da Zeytin Sektörü Eğitimleri Düzenlendi

Gaziantep Ticaret Odası’nın yürüttüğü, İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, Gaziantep Ticaret Borsası, Nizip Ticaret Odası (NTO), Nizip Ticaret Borsasının proje ortağı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey ve Şehitkamil Ziraat Odalarının iştirakçi olduğu Gaziantep’te Zeytin ve Zeytinyağı Üretiminde Verimliliğin ve Kalitenin Arttırılması Projesi kapsamında Zeytin Sektörü Eğitimleri düzenlendi.

Nizip Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen ve üç gün süren eğitimlerde Zeytin Fidan Dikimi, Budama ve Hasat Eğitimi, Zeytin Hastalıkları ve Zararlıları Eğitimi, Zeytincilikte Yeni Teknolojiler, Depolama ve Taşıma Eğitimleri Edremit Zeytincilik Yüksek Okulu Zeytincilik Bölümü Öğretim Üyesi Mücahit Kıvrak tarafından verildi.

Eğitimin son gününde bir açıklama yapan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, “Gaziantep Ticaret Odası’nın yürüttüğü proje kapsamında Odamızda düzenlenen üç günlük eğitim programının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu projeyi hayata geçiren Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım’a ve ekibine, Eğitimleri veren Edremit Zeytincilik Yüksek Okulu Zeytincilik Bölümü Öğretim Üyesi Mücahit Kıvrak hocamıza ve projenin uygulanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Eğitimin sonunda NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak tarafından Edremit Zeytincilik Yüksek Okulu Zeytincilik Bölümü Öğretim Üyesi Mücahit Kıvrak’a eğitim anısına plaket ve hediye takdim edildi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR