KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NİZİP TİCARET BORSASI GELENEĞİ BOZMADI

YILIN İLK MAHSUL BOZ FISTIĞI ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

NİZİP TİCARET BORSASI GELENEĞİ BOZMADI

YILIN İLK MAHSUL BOZ FISTIĞI ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

2022 yılının ilk mahsul boz Antep Fıstığı Nizip Ticaret Borsasına geldi. Nizip’e bağlı Teketaş kırsal mahallesinden çiftçi Abdurrahman Açıkgöz tarafından borsamıza getirilen yılın ilk  mahsul boz fıstığı Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyelerinin katıldığı törenle altınla ödüllendirildi.

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, ödül töreninde yaptığı konuşmada “2022 yılının ilk boz Antep Fıstığı bugün itibariyle Ticaret Borsamıza gelmiş bulunuyor bu konuda gayretlerinden dolayı çiftçimizi tebrik ediyorum. Tüm üreticilerimizin ürünlerini kazasız belasız hasat etmelerini, bolluk ve bereket içerisinde bir yıl geçirmelerini diliyorum.”dedi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat ise, “İlçemizin en önemli tarımsal ürünleri arasında yer alan Antep fıstığının üretimini teşvik etmek amacıyla her yıl Nizip Ticaret Borsası tarafından ödül töreni düzenlendiğini belirterek, erkenci olarak bilinen halebi cinsi fıstığı borsamıza getiren çiftçimiz Abdurrahman Açıkgöz’ü tebrik ederek tüm çiftçilerimizi hayırlı ve bereketli bir sezon olmasını diledi.”

Fıstık üreticisi Abdurrahman Açıkgöz ise, “Her sene olduğu gibi çiftçilerimizi onurlandıran gururlandıran Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu üyelerine teşekkür ederek bu yılın tüm üreticiler için bereketli geçmesini diliyorum dedi.”

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR