KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Milletvekili Koçer'den Nizip'e ziyaret

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Nizip ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.

Milletvekili Koçer'den Nizip'e ziyaret

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Nizip ilçesini ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile birlikte Nizip Belediyesi'ni ziyaret eden Milletvekili Koçer, burada Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve AK Parti Nizip İlçe Başkanı Mehmet Fatih Uzunaslan tarafından karşılandı.

Ziyaretlerinden dolayı Koçer'e teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Sarı, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Sarı'nın Nizip ilçesi için yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini ve her zaman destek verdiklerini ifade eden Milletvekili Koçer ise, Başkan Sarı'ya çalışmalarında başarılar dilediğini ifade etti.

Buradaki ziyaretinin ardından AK Parti Nizip İlçe Başkanlığına geçen Milletvekili Koçer, partinin ana kadame üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri bir araya gelerek istişarede bulundu.

Ziyareti kapsamında esnafları da unutmayan AK Parti Milletvekili Nejat Koçer, Şıhlar Mahallesi'ndeki esnafları da ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Programı kapsamında Nizip Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Odası'nı da ziyaret eden Koçer ve beraberindeki heyeti NTB'de yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat NTO'da ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Karabacak ve üyeleri karşıladı.

Son olarak sanayicileri de ziyaret eden Milletvekili Koçer,Organize Sanayi Bölgemizdeki Turna Yağ Fabrikasını ve Özkaya Sabun Fabrikasını ziyaret ederek
Yetkililerden bilgi alıp fabrikada incelemelerde bulundu.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR