KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

CENGİZ GÜNDEŞ'İN 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YIL SONU MESAJ

2018-2019 Eğitim Öğretim yılını başarılı, verimli ve huzurlu bir şekilde geride bırakırken emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

2018-2019 Eğitim Öğretim yılını başarılı, verimli ve huzurlu bir şekilde geride bırakırken emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

İstikbalimiz olan çocuklarımız bugün, bir yıllık emeklerinin karşılığı olan karnelerini alırken bu sürecin her aşamasında özverili çalışmalarıylahiçbir fedakârlıktan kaçınmayan tüm öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Yoğun bir tempoda geçen bir eğitim öğretim yılını daha tamamladınız. Bugün heyecanla beklediğiniz karneleriniz, akademik gayretinizin bir neticesidir. Bu sayede kendinizi daha iyi değerlendirecek, hayallerinizi ve hedeflerinizi gözden geçirecek ve idealleriniz için hazırlanma fırsatı bulacaksınız. Güzel bir tatili elbette hak ettiniz. Bu süreçte en iyi tatil arkadaşı kitaplarınızı da ihmal etmeyin.

Değerli Yöneticilerimiz Ve Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Yıl boyunca özveriyle yürüttüğünüz çalışmalarınız ve azminizle milletimizin duası, umudu, sınırsız hayali olan çocuklarımızı yarına hazırlamak üzere gösterdiğiniz gayretleri yürekten destekliyorum. Ülkemizi muasır medeniyetler içinde en üst seviyeye taşıma hedefimize ısrarla yürürken; bilimde, sanatta, sporda dünyayla yarışan, her alanda çığır açan bir nesli birlikte inşa edeceğiz. Ruhunu uyandırabildiğimiz her çocuk ile bugün rüya diye adlandırdığımız her hayalimiz gerçeğe dönüşecektir.

Saygıdeğer Veliler,

Eğitim öğretim yılı boyunca katkısı olan ve her aşamada desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Karneler, çocuklarınızın nasıl bir insan olduğunu değil onların derslerindeki durumlarını  ortaya koyan belgelerdir. Yarınlarımızın teminatı evlatlarımızın başarıları yalnızca karne notlarından ibaret değildir. 'İyi insan 'olmanın ve bu yöndeki gayretlerin değerini ve önemini evlatlarımıza benimsetmemiz çok önemli. Sizlerin çocuklarınıza yaşam yolculuğunda rehberlik etmeniz yanlarında olduğunuzu hissettirmeniz onları kalp kulağı ile dinlemeniz başarıyı da huzuru da beraberinde getirecektir. Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yaz tatili boyunca çocuklarınızla güzel anılar biriktirebilmeniz için hazırlanan öneri listesinde bir bakmanizi diliyor, hepinizisaygı ve sevgiyle selamlıyor, mutlu tatiller diliyorum dedi. haber merkezi


NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR