KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Başkan Tahmazoğlu, Personeliyle bir araya geldi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu aylık personel toplantısını gerçekleştirdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  personellerin motivasyonunu arttırmak ve çalışmasında üstün başarı gösteren personelleri ödüllendirmek için her ay düzenli olarak gerçekleştirilen personel toplantısı adeta şölen havasında yapıldı.

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan personel toplantısına Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Araştırmacı Yazar Mustafa Yazgan, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, kurum müdürleri ve personeller katıldı. Program Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlarken, Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla devam etti.

 BİZ GENİŞ BİR AİLEYİZ

Başkan Tahmazoğlu, her ay düzenli olarak personel toplantısı düzenlediklerini belirterek, “Belediye Başkanından, yardımcılarına, meclis üyelerine, müdürlerine ve personeline kadar biz geniş bir aileyiz. Şahinbey’in bir ucundan bir ucuna vatandaşlarımızın hak ettiği, talep ettiği maddi ve manevi hizmetleri götürmek için mücadele ediyoruz. Bizi gören her işimizi takip eden melekler var. İyi veya kötü, hayır veya şer ne yapıyorsak amel defterimize yazılıyor. Bu dünyada maaşımızı alıyoruz. Ama birde bunun uhrevi ücreti var. O çok daha önemli. Bu dünyada haksızlığa uğraya bilirsin. Ama mutlaka karşılığını öbür dünyada alacaksın. Ama öbür dünyada haksız olursan kaçacak yerin yok. Bu nedenle biz ibadet aşkıyla gece gündüz demeden işimizi yapmaya gayret ediyoruz. Ben emekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun” dedi.

TÜRKİYE’Yİ BÖLMEK İSTİYORLAR

Başkan Tahmazoğlu, ‘Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına’ projesine değinerek, “Biliyorsunuz Çanakkale seferlerimiz devam ediyor. Benim hayalimde bütün çocukların ve gençlerin Çanakkale’yi görmesi vardı. Çünkü orada ayrı bir maneviyat ve ruh var. Şehitlerin kemik parçaları o kadar yüzeye yakın ki, bir tarla sürüldüğünde yüzlerce kemik parçalarının çıktığı bir yerden bahsediyoruz. Bir metre kareye 6.100 mermi çekirdeğinin düştüğü bir yer ve milyonda bir olmayan ihtimaller gerçekleşmiş. Düşünün o kadar şiddetli çatışmalar yaşanmış ki, mermiler havada çarpışmış. Biz sadece mesaimizi vermeye çalışırken, onlar bu vatan için hayatlarını vermiş. Bu kadar şehit bu vatan için verilmiş. 15 yaşındaki çocuklar okullarını bırakıp cepheye koşmuşlar. Yedi düvele karşı o imkansızlıklar içerisinde mücadele etmişler. Bizim çalışmamız, onların yaptıkları karşısında bir hiç hükmündedir. Bu nedenle kim vatanını, çocuğunu, eşiğini, ailesini seviyorsa daha çok çalışması lazım.  Yanı başımızda bulunan komşumuz Suriye de yaşananlar içler acısı, param parça oldular. 15 Temmuzda Suriye’ye yaptıklarını Türkiye’ye de yapmaya çalıştılar. 15 Temmuz öyle basit bir darbe girişimi değildi. Sınırı boşaltarak terör örgütlerine yol açmışlar ve halen 10.000 İngiliz askeri Kıbrıs’ta bekliyor. Bu ülkeyi bir Suriye yapmak için çalışıyorlar. Türkiye’yi bölmek isteyen üst akıl FETÖ, PKK, PYD’yi  maşa, olarak kullanıyor. Çünkü Türkiye İslam aleminde lider olarak görülen bir ülke. Cumhur Başkanımız Recep Tayip Erdoğan, Amerika’nın kalbinde Dünya 5’ten büyüktür dedi. Cumhur Başkanımız Recep Tayip Erdoğan bu düzene karşı çıkığı için ülkemiz üzerinde oyunlar oynanıyor. Ancak biz birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece bu oyunları bertaraf edeceğiz” dedi.

DALKILIÇ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Başkan Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nde çalışan Tuncay Dalkılıç’a çalışmalarında göstermiş olduğu performanstan dolayı Takdir Belgesi ve tam altın hediye etti. Yeni baba olan Tuncay Dalkılıç, 7 çocuk konusunda da Başkan Mehmet Tahmazoğlu’na söz verdi. 

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR