KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

ARTI'DAN NTO'YA İNDİRİM

Nizip Ticaret Odası (NTO) ve Nizip Artı Okulları arasında NTO üyelerine yönelik eğitimde indirim protokolü imzalandı.

ARTI'DAN NTD'YA İNDİRİM
Nizip Ticaret Odası (NTO) ve Nizip Artı Okulları arasında NTO üyelerine yönelik eğitimde indirim protokolü imzalandı.
Nizip Ticaret Odası’nda gerçekleşen imza törenine NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Nizip Artı Okulları Kurucu Temsilcisi Yakup Kurtaran ve Nizip Artı Okulları Müdürü Saide Kaya katıldı.
Düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt şunları ifade etti: “Üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında üyelerimizin ayrıcalıklı hizmet almaları için zaman zaman kurum ve kuruluşlar ile anlaşmalar yapmaktayız. Daha önce birçok kurum ile yapmış olduğumuz indirim anlaşmalarına ek olarak bu defa da üyelerimiz ve personelimizin çocuklarına yönelik Nizip Artı Okulları ile eğitim indirim protokolü imzalamaktayız. Yapmış olduğumuz anlaşma ile üyelerimize ve birinci derece yakınlarına Nizip Artı Okulları tarafından mevcut kayıt ücretleri üzerinden %30 indirim sağlanacaktır. Protokolümüzün üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Okulun faaliyetleri hakkında bilgiler veren Nizip Artı Okulları Kurucu Temsilcisi Yakup Kurtaran ise şu şekilde konuştu: “Okulumuzda öğrencilerimize güçlü bir kadro ile daha kaliteli bir eğitim ve öğretim olanağı sunmaktayız. Nizip Ticaret Odası üyelerinin bu protokolümüzden faydalanacağına inanıyoruz. Ben şahsım ve kurum çalışanlarım adına Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt’ta ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyor, iki kurum arasında imzalanan eğitim işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR