KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Sarı mesajında; "Milletimizin bağımsızlığı uğruna birlik ve beraberlik içinde gösterdiği emsalsiz kahramanlık, azim ve kararlılıkla kazandığı büyük zaferimizin 99. yıl dönümünü kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Tarihi boyunca karşılaştığı tüm engelleri milli birlik ve beraberlik ruhuyla aşan aziz milletimizin şanlı tarihindeki önemli dönüm noktalarından birisi olan 30 Ağustos Zaferimiz, önemli bir askeri başarı olmasının yanında milletimizin sarsılmaz azminin, sahip olduğu üstün iradenin, vatan ve millet sevgisinin, eşsiz kahramanlığının da sembolüdür.

Tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimiz, vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı verdiği mücadeleler ve gösterdiği eşsiz kahramanlıklarla büyük zaferler kazanarak mukaddes vatanımızı bizlere ve gelecek nesillerimize emanet etmiştir. Millet olarak hem bizden öncekilere hem de bizden sonrakilere karşı taşıdığımız sorumluluk büyük ve bir o kadar da gurur vericidir. Bilinmelidir ki, dün olduğu gibi bugün de milletimiz, geçmişten aldığı ilhamla, şehitlerimizin bize bıraktığı mukaddes emanetin sorumluluğunu, milli birlik, beraberlik şuuru içinde, hür ve bağımsız yaşama azim ve kararlılığını ilelebet sürdürecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyor, kahraman gazilerimizi de minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR