KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTB de TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi hakkında eğitimler verildi.

Nizip Ticaret borsasında Yönetici Mevzuatı Oryantasyon Eğitimi ve TOBB Akreditasyon Sistemi Eğitimi” verildi.

Nizip Ticaret Borsası Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerine MB Akademi Eğitmeni ve Baş Denetçi Mehmet Besleme tarafından “Yönetici Mevzuatı Oryantasyon Eğitimi ve TOBB Akreditasyon Sistemi Eğitimi” verildi.
Toplamda iki gün süren eğitim birinci gününde Yönetici Mevzuatı Oryantasyon eğitimi çerçevesinde, 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yasalar çerçevesinde Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin görev ve yetkileri anlatıldı.
Eğitimin ikinci gününde de TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi hakkında eğitimler verildi. Akreditasyon Sistemi eğitiminde ise Temel yeterlilikler, Temel hizmetler, Akreditasyon sistemi hakkında bilgiler, Stratejik planlama ve Swot analizi hakkında bilgiler aktarıldı.
Eğitime Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Başkan Yardımcı Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Harun Aslan, Meclis Üyesi Davut Akın, Meclis Üyesi Reşat Oktay, Meclis Üyesi Kemal Çetinkaya, Meclis Üyesi Coşkun Güngördü, Meclis Üyesi Mehmet Sönmez ve Meclis Üyesi Mehmet Ali Kılıç katıldı.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR