KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTO'dan Elazığ ve Malatya’ya Deprem Yardımı

Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) depremzedeler için hazırlamış olduğu yardımlar Elazığ ve Malatya’ya gönderildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan deprem yardım kampanyası kapsamında Nizip Ticaret Odası’nın (NTO) depremzedeler için hazırlamış olduğu yardımlar Elazığ ve Malatya’ya gönderildi.

Elazığ merkezli yaşanan depremden dolayı derin üzüntü duyduklarını belirten NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt “Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.”dedi.

Depremzedelere geçmiş olsun dileklerini ileten NTO Başkanı Mehmet Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “24 Ocakta meydana gelen deprem felaketinden dolayı başta Cumhurbaşkanımız ve TOBB olmak üzere vatandaşlarımıza yardım talebinde bulundular. Bizlerde öncelikle 950 adet katilikli sobayı ilk fırsatta Elazığ’a yetiştirdik. Şimdide 4 tır gıda yardımını Nizipli hayırsever işadamlarımızın katkılarıyla yarın sabah Malatya’da ki valilik deprem koordinasyon merkezine teslim etmiş bulunacağız. Yardımlarımızın içerisinde 1 tır çocuk bezi, 27 ton bulgur, mercimek, sabun, elektrikli ısıtıcı, battaniye, yorgan, ayakkabı, kaban, kazak, yemeklik yağ, makarna ve çocuklar için çiklet sakız bulunmaktadır. Bizim amacımız öncelikli ihtiyaçlara yönelik ürünleri en kısa sürede depremzede kardeşlerimize ulaştırmaktır. Şu anda da ülkemiz tek yürek olarak yaraların sarılması için büyük bir mücadele veriyor. Bizlerde Nizip’li iş adamları olarak depremden zarar gören kardeşlerimizin yanındayız. Depremin yaralarının sarılması için üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Ben bu vesile ile Nizip Ticaret Odası olarak başlattığımız yardım kampanyamıza destek veren hayırsever işadamlarımızın Allah hayırlarını kabul etmesini ve memleketimize milletimize bir daha böyle felaketler yaşatmamasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından hayır sahiplerine dualar okunarak yardım araçları Malatya’ya gönderildi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR