KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NİZİP TİCARET BORSA’SI ISO 9001 2015 KYS BELGE YENİLEME DENETİMİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Borsa hizmet binasında gerçekleştirildi. Nizip Ticaret BorsasıYönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Polat, Genel Sekreter Mehmet Eray ÖLÇAL ve ilgili personeller katıldı.

Nizip Ticaret Borsası'nda uygulanmakta olan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin belge yenileme denetimi Borsa hizmet binasında gerçekleştirildi.
TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörlüğü baş tetkik görevlisi M.Hakan Yıldırım ve tetkik görevlisi Mehmet Genç tarafından gerçekleştirilen denetimin açılış toplantısına Nizip Ticaret BorsasıYönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Polat, Genel Sekreter Mehmet Eray ÖLÇAL ve ilgili personeller katıldı. 
Denetim neticesinde kalite standartlarımız bir kez daha tam puan aldı.  Borsa Kalite birimlerinde ve tüm süreçlerde dokümanların ve kayıtların yeni versiyona göre güncellenmiş hallerinin örnekleme metoduyla incelenmesi, ilgili alanlardaki çalışmaların ve şartların gözlemlenmesi suretiyle gerçekleşen tetkikler kapsamında; Borsada yürütülen faaliyetlerin TS EN ISO 9001:2015 standartlarına dokümantasyon ve uygulama açısından uygunluğu denetlendi. Kalite Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde üye odaklı yapılan çalışmalar incelendi. Denetime Nizip Ticaret Borsasını temsilen Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Abuzer KÜPELİ katıldı.
Başarılı tetkik sonrası kapanış toplantısında görüşlerini dile getiren TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörlüğü baş tetkik görevlisi M.Hakan Yıldırım ve tetkik görevlisi Mehmet Genç, Borsamızdaki başarılı çalışmalardan dolayı başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere emeği geçen tüm personelleri tebrik etti HABER MERKEZİ

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR