KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan’dan NTO’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan ve MHP Nizip teşkilatı Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan ve MHP Nizip teşkilatı Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretin açılış konuşmasını yapan Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanı Bekir Karabacak yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Nizip’in tarım ürünleri üretiminde en önde gelen ilçelerden biri olduğunu vurgulayan NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak şunları ifade etti: “Nizip gerek Antep fıstığı, gerek zeytin ve zeytinyağı üretiminde yüksek potansiyeli olan bir ilçemizdir. Bu nedenle ilçemizde sanayisi yüzde seksen tarım ürünlerine dayalı işletmeler olduğundan birçoğu sezonluk çalışmakta ve sezondan sezona farklı farklı sıkıntılarla karşılamaktadır. Bugün bu işletmelerimizin temsilcileri ile sizinle görüş alışverişinde bulunmak ve sorunlarımıza destek olmanız amacı ile bir araya gelmiş bulunmaktayız. Ayrıca NTO Meclis Başkanlığına seçilmemden dolayı yapmış olduğunuz nazik ziyaretiniz için de size çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

NTO Başkanı Mehmet Özyurt ise şunları ifade etti: “Sizleri ve Nizip Ticaret Odası adına Nizip Ticaret Odası’nda ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifa etmek istiyorum. Sayın meclis başkanımızın da bahsettiği gibi ilçemizde önemli bir tarım ürünü olan ve karakteristik yapısından dolayı da diğer bölgelerden ayrışan Nizip Zeytinyağının, Nizip Ticaret Odası tarafından coğrafi işareti alınarak tescili yapılmıştır. Bugün bu sektörümüzün sorunlarına çözüm bulmak amacı ile sizinle görüş alışverişinde bulunmak istiyor ve bu konuda bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz.”dedi.

Nizipli sanayiciler ile her türlü mücadeleye hazır olduğunu belirten MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan “Kamuoyu oluşturmalıyız, mücadele etmeliyiz ancak mücadeleden önce ne istediğimizi iyi bilerek hareket etmeliyiz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerlerine düşen her ne varsa yapacaklarını ifade eden Milletvekili Taşdoğan sözlerini şu şekilde sürdürdü: “ Yunanlılar tarafından yapılan araştırmaya göre dünya tarihinde ilk zeytin ağacı Nizip’te bulunmuştur. Bu nedenle zeytinin Nizip’te yaşaması gerekiyor bu bizim için milli bir meseledir. Bizde bu konuda elimizden gelen katkıyı sizlere sunmaya çalışacağız. Coğrafyamızın gereği memleketimiz son günlerde dar boğazdan geçiyor ama bu zor günleri geride bırakacağız. Çünkü biz geçmişte daha zor günleri geride bıraktık. Biz çalışmaya ve üretime odaklanarak çarkımızı döndürmeye devam etmemiz gerekiyor. Bugün bu imkânı bize sağlayan Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Özyur’ta, Meclis Başkanımız Bekir Karabacak’a ve siz değerli meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca Nizip Ticaret Odası Meclis Başkanlığına seçilen Bekir Karabacak’a yeni görevlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah Allah kendisine memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eder.”ifadelerini kullandı.

Yapılan ziyarette MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan tarafından NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak’a kutsal emanet olan Türk bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye edildi.HABER MERKEZİ

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR