KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

İnşallah en kısa zamanda biter

Sürekli kazalar yaşanan ve çok sayıda insanın ölümüne, yaralanmasına neden olan yolun bir an önce tamamlanmasını istediler.

İnşallah en kısa zamanda biter
Sürekli kazalar yaşanan ve çok sayıda insanın ölümüne, yaralanmasına, sakat kalmasına yol açan Nizip karayolundaki son günlerde  yaşanan maddi hasarlı ve ölümlü trafik kazaları vatandaşı artık inşallah en kısa sürede tamamlanır ve bu kazalar bitmez ama en azından azalır dedirtti.
Yıllar önce açılan  E-90 karayolunda binlerce kişi can verirken binlerce kişi sakat kaldı.  ve binlerce kişide yaralandı. Yapımı sürdürülen ama bir türlü bitirilemeyen Nizip yolundaki son kazada 4 kişinin hayatını kaybetmesi, 7 kişinin yaralanması sonucu, vatandaşlar "inşallah bu son olur, yeter artık bu yolda yaşanan kazalar bitsin" dediler. Sayın Adalet Bakanımız Abdulhamit Gül başta olmak üzere, Sayın Valimiz Davut Gül,  Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekillerimiz  Sayın Kaymakamımız Kemal Şahin ve Sayın Belediye Başkanımız  Mehmet Sarı bu yolun yapımının başlamasından bu güne kadar her seferinde yolun çalışmalarını yakından takip ederek sürekli yetkililerden bilgiler aldılar ve yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundular, 
Vatandaşlar son yaşanan kazalar artık vatandaşları çok üzdüğünü bu yolun bir an önce tamamlanması için tüm yetkililerden bu yolun en kısa sürede tamamlanmasını istediler. 

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR