KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Gaziantep’te uçuşlar 4 haziranda başlıyor

Uçuşlar başlıyorGaziantep’te 4 Haziran itibarı ile iç hat uçuşlar başlıyor. THY şimdilik günde 2 sefer, Pegasus 1, Anadolu Jet 2, SunExpress ise 4 sefer düzenliyor.

4  Haziran'da başlayacağını söyleyen TÜRSAB Yönetim Kurulu üyesi Soner Bacaksız, "1-4 Haziran tarihleri arasında Gaziantep'e herhangi bir uçuş olmayacak. Bütün Türkiye'de olduğu gibi Haziran ayı boyunca kısıtlı seferler olacak. Gaziantep'e seferler 4 Haziran'dan sonra başlıyor. Türk Hava Yolları Gaziantep'e günde 2 sefer uçacak. SunExpress Gaziantep'e haftada 4 sefer uçacak. Havayolu şirketleri temmuz ayında sefer sayılarını arttırmayı planlıyorlar" dedi.
SUNEXPRESS BAŞLIYOR
SunExpress,  iç hat uçuşlarına kademeli olarak başlayacak. Şirket, bugünden itibaren Antalya'dan Adana'ya haftada 5, Diyarbakır'a haftada 4,Gaziantep, Trabzon ve Van'a haftada 2, Samsun ve Kayseri'ye haftada 1 kez uçuş sunacak. Aktarma merkezi İzmir ile merkezi Antalya arasında günde 2 sefer düzenleyecek SunExpress, İzmir'den Antalya dışında toplamda 11 Anadolu kentine sefer düzenleyecek. Şirket, Diyarbakır'a haftanın her günü, Adana ve Gaziantep'e haftada 4, Trabzon ve Kayseri'ye haftada 3, Erzurum, Samsun ve Van'a haftada 2, Kars, Konya ve Malatya'ya haftada 1 kez uçuş gerçekleştirecek. Hava yolu, hem İzmir'den hem de Antalya'dan düzenlediği sefer sayısını kademeli olarak artıracak.HABER MERKEZİ 

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR