KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTO’dan Kızılay destek

Türk Kızılay Nizip Şube Başkanı Mehmet Genç tarafından NTO Başkanı Özyurt’a Türk Kızılay’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

NTO’da Kızılay Kan Bağışçıları Madalya İle Onurlandırıldı
Türk Kızılay Nizip’te kan bağışlayarak hayat kurtaran vatandaşlara Nizip Ticaret Odası (NTO) Konferans Salonunda düzenlenen törenle madalyaları verildi.
Kan bağışçılarını onurlandırmak amacıyla düzenlenen törende 35 kez ve üstü kan bağışlayan 9 kişiye altın madalya, 25 kez kan bağışlayan 10 kişiye gümüş madalya ve 10 kez kan bağışlayan 51 kişiye ise bronz madalya verildi.
Türk Kızılay Gaziantep Kan Merkezi Müdürü Dr. Mehmet Akıncı törende yaptığı konuşmada, Türk Kızılay 1968 yılından itibaren din dil ırk ayrımı yapmadan yardıma ihtiyaç duyan tüm insanların yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir.”dedi

Kan bağışçıları sayesinde milyonlarca insanın yaşama yeniden tutunduğunu vurgulayan Dr. Akıncı şunları ifade etti: “Türk Kızılay’ın görevlerinden bir tanesi de kana ihtiyacı olan hastaların kan ihtiyacını temin etmektir. Biz Gaziantep Kan Bağışı Merkezi olarak hastalarımızın kan ihtiyaçlarını temin edebilmek için yanımızda bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşlara buradan tekrar teşekkür ediyorum. bu anlamlı günde 35 kez ve üstü kan bağışlayan bağışçılarımıza altın, 25 kez kan bağışlayan bağışçılarımıza gümüş ve 10 kez kan bağışlayan bağışçılarımıza bronz madalyalarını takdim etmekten onur duyarım. Kanın tek kaynağı olan siz değerli kan bağışçılarımızın bu değerli günde aramızda olduğuz için Gaziantep Kan Bağış Merkezi adına hepinize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Nizip Belediyesi Başkan Vekili Salih Uygur, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, Nizip Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip Milli Eğitim Müdürü Cengiz Gündeş, Nizip Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Yorgancı, Türk Kızılay Nizip Şube Başkanı Mehmet Genç ve Nizip Müftülüğü Vaiz Mustafa Demir tarafından kan bağışçılarına madalyaları verildi.

Ayrıca NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt 25 kez kan bağışında bulunması nedeniyle gümüş madalya ile onurlandırıldı.

Törenin sonunda Türk Kızılay Nizip Şube Başkanı Mehmet Genç tarafından NTO Başkanı Özyurt’a Türk Kızılay’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR