KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTO Başkanı Özyurt'tan 10 Kasım Mesajı

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanı Özyurt'tan 10 Kasım Mesajı

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTO Başkanı Özyurt mesajında, “Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük devlet adamı Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü sonsuzluğa uğurladığımız günün 82. yıldönümünde bir kez daha özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz.” dedi.

Atatürk'ün vefatının yıl dönümünde bizlere düşen görevin, O'nun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatmak olduğunu ifade eden NTO Başkanı Özyurt mesajında şu ifadelere yer verdi: “10 Kasım, milletimiz için Atatürk'ü anma günü olduğu kadar, aynı zamanda O'nun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığı gösterme günüdür. Atatürk, ömrünü milletine adamış, kurduğu Cumhuriyet'e sahip çıkılmasını ve çok çalışılarak bilimde ekonomide ileri bir seviyeye ulaşılmasını öğütlemiştir. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.” Sözünden de anlaşıldığı gibi milletçe kalkınmanın ve refahın yolu güçlü ekonomiden geçmektedir. Bizler de iş dünyası olarak milletimizi, devletimizi aydınlık yarınlara taşımak ve güçlü ekonomi güçlü bir Türkiye oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu konuda hepimize düşen görev, Gazi Mustafa Kemal’in gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmak, Cumhuriyetimizi aydınlık yarınlara taşımak için elbirliğiyle çalışmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle bugün bu topraklarda özgür ve bağımsız bir devlet olarak yaşamamıza vesile olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm silah arkadaşlarını, vatan savunmasında hayatını seve seve feda eden şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.” şeklinde konuştu.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR