KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NTB BAŞKAN YARDIMCI AHMET POLAT’TAN YENİ YIL MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

NTB BAŞKAN YARDIMCI AHMET POLAT’TAN YENİ YIL MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, “Ekonomik ve sosyal açıdan sıkıntılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, kayıpları telafi etme adına 2021 yılından umutlu olduklarını.” söyledi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Polat açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: "Her bakımdan ciddi sınavlar verdiğimiz bir yılı daha geride bırakıyoruz. Hiç şüphesiz 2020 yılına pandemi damgasını vurdu. Başlarda sağlık sorunu gibi ortaya çıkan Kovid-19, zamanla tüm dünyayı etkisi altına aldı ve ciddi ekonomik sıkıntılara yol açtı. Reel ekonomi ve özellikle hizmetler sektöründe ciddi ölçüde daralma yaşandı. Ülke olarak bizde bu süreci üreterek, devletimizin de verdiği desteklerle en az hasarla atlatma gayretinde olduk. Haziran ayından itibaren yeni normalle birlikte üretimlerimizi ve ihracatımızı artırarak, yılın ikinci yarısında toparlanmaya başladık. 2020 yılını azda olsa büyüme ile kapatacağımız düşüncesindeyim.

Önümüzdeki yıl inşallah aşılamayla birlikte pandeminin en geç yaz ortalarına doğru sona ereceği umudundayız. Yapılacak reformlarla birlikte bizlerde sanayiciler olarak, daha fazla katma değer üretmek, daha fazla ihracat yapmak ve istihdama daha fazla katkı vermek bilinciyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu vesile ile zor günlerde üretmeye devam eden tüm sanayicilerimize teşekkür ediyorum. Ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşliğin hakim olduğu yeni bir yıl diliyorum. Başta Gaziantepli hemşehrilerimiz olmak üzere üyelerimizin ve tüm sanayicilerimizin yeni yılını tebrik ediyor, pandemiden kurtulduğumuz, sağlık, huzur ve bol bereketli yeni bir yıla hep birlikte kavuşmayı temenni ediyorum.” dedi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR