KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

NİZİP TİCARET BORSASI AKREDİTASYON GELİŞTİRME DENETİMİNİ TAMAMLADI

NİZİP TİCARET BORSASI AKREDİTASYON GELİŞTİRME DENETİMİNİ TAMAMLADI

2021 yılı Mart-Nisan aylarında gerçekleştirilmesi planlanan Akreditasyon Belgelendirme Denetimleri öncesinde Akredite Oda/Borsalar zoom uygulaması kullanarak uzaktan bağlantı yöntemiyle Akreditasyon geliştirme denetimleri düzenleniyor.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, üyelerine iki dönemdir 5 yıldızlı hizmet sunan Nizip Ticaret Borsası akreditasyon geliştirme denetimini tamamladı.

Gerçekleştirilen denetimde Nizip Ticaret Borsası akreditasyon standardını oluşturan yönetim ve borsa mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması ve yönetimi, haberleşme ve yayınlar, bilgi ve iletişim teknolojileri kullanımı, üye ilişkileri, kalite, iletişim ağı, politika ve temsil, bilgi, danışmanlık ve destek, iş geliştirme ve eğitim, borsacılık faaliyetleri başlıkları altında ki kriterler denetlendi.

Türk Loydu Denetçisi Özlem Özkan Bocutoğlu tarafından 27 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilen denetime, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Genel Sekreter M. Eray Ölçal, Genel Sekreter Yrd. Akreditasyon Birim Sorumlusu Abuzer Küpeli ve Nizip Ticaret Borsası personelleri katıldı.

Düzenlenen geliştirme denetimi hakkında bir açıklama da bulunan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, “ Akreditasyon sisteminin yaşayan bir süreç olduğunu ve bu durumun süreklilik arz ettiğini belirterek TOBB 'un Akredite borsaları arasında yer alan Nizip Ticaret Borsası’nın,  üyelerine Avrupa'da  bulunan muadilleri seviyesinde  kaliteli hizmet sunduğunu ifade etti.”

Başkan Sarı, Türk Loydu Denetçisi Özlem Özkan Bocutoğlu’na Ticaret Borsası'nın kuruluşu, yapısı, faaliyetleri ve projeleri ile ilgili bilgiler vererek Borsanın stratejik plan ve hedefleri hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Başkan Sarı ayrıca, Nizip Ticaret Borsası üyelerinin her zaman en iyi hizmete layık olduğunu ve bu sebeple kalite ve akreditasyon süreçlerini önemsediklerini belirterek, bu amaç doğrultusunda daima üyesine en iyi hizmeti veren bir Borsa olma hedefine odaklandıklarını belirtti.

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR