KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

KONYA TİCARET BORSASI MECLİSİ NTB'yi ZİYARET ETTİ

Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve Meclis üyelerinden oluşan heyeti, Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis kurulu üyeleri karşıladı.

KONYA TİCARET BORSASI MECLİSİ NTB'yi ZİYARET ETTİ

Konya Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu üyeleri Borsamızı ziyaret etti. Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve Meclis üyelerinden oluşan heyeti, Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyarette Nizip Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Meclis Başkan Yrd. Haşim Aslan, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet Polat, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Meclis Kurulu Üyesi Reşat Oktay, Meclis Kurulu Üyesi Mehmet Ali Kılıç ve Meclis Kurulu Üyesi Coşkun Güngördü hazır bulundu.

Meclis Başkanı Mahmut Şahin, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Konya Ticaret Borsası heyetine Nizip Ticaret Borsasının çalışmaları, faaliyetleri ve yürüttüğü projeler hakkında bilgiler aktardı.

Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ise ; “Borsalarımızı ziyaret ediyor,  fikir alışverişlerinde bulunarak istişareler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ziyaret ettiğimiz Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve Meclisine gösterdikleri misafirperverlik ve yakınlıklarından dolayı teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bizlerde Nizip Ticaret Borsasını Konya’da ağırlamak istiyoruz.” dedi.

 Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdimi ve günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. HATİCE YAKAR

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR