KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

GAZİANTEP VALİSİ DAVUT GÜL’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

VALİMİZ SAYIN DAVUT GÜL’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

VALİMİZ SAYIN DAVUT GÜL’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kıymetli Hemşehrilerim,

Milli ve dini bayramlar bizi biz yapan en önemli değerlerimizdendir. Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran, birlik ve beraberliğin pekiştiği bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Dostluk, sevgi, saygı ve dayanışma gibi güzel duyguların daha yoğun yaşandığı bayram günlerinde; kimsesiz, muhtaç vatandaşlarımızı, huzurevlerinde yaşamını sürdüren yaşlılarımız ile çocuk yuvalarında ve yetiştirme yurtlarındaki korunmaya muhtaç çocuklarımızı bizzat ziyaret ederek onlara yalnızlıklarını unutturmak, bayram sevincini onlarla paylaşmak ve onlara da bayramı yaşatmak hepimiz için bir insanlık görevidir.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel, en anlamlı örneklerinin yaşandığı dini bayramlarımız; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının güçlenmesine vesile olmaktadır. Bunun en güzel örneğini Gaziantep’te görüyoruz. Gaziantep Valiliği ve Türk Kızılayı arasında imzalanan işbirliği protokolü ile Gaziantepli hayırseverlerimiz tarafından verilen kurban bağışlarıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kayıtlı ihtiyaç sahiplerine sadece bayramda değil bütün yıl boyunca kurban etleri dağıtılacaktır. Valilik olarak düzenlediğimiz her sosyal projede ben de varım diyerek desteklerini esirgemeyen tüm Gaziantepli hayırseverlerimize şükranlarımı sunuyorum.

Değerli Gaziantepliler,

Vatandaşlarımızın bayramlarını huzur ve güven ortamında geçirmeleri için Valiliğimizce her türlü tedbirin alındığını belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşünceler ile bayramlarımızın en güzel gelenek ve hasletlerimizi koruma, yaşama ve yaşatma vasıflarıyla her yıl bizleri daha da bütünleştireceğine gönülden inanıyor, kurbanlarımızın Allah katında makbul olmasını diliyor, Kurban Bayramı’nın; Gazi şehrimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. HABER MERKEZİ

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR