KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ibrahim Sarı , 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ibrahim Sarı , 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sarı; “Kişilerin özel hayatlarına saygıyı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alarak tarafsızlık içinde çalışmalarını yürüten basın, demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biridir” dedi.

Başkan Sarı mesajının devamında; “Demokratik kültürün ayrılmaz bir parçası olan basın kuruluşlarımızın; etik değerlere ve hukuka uygun, tarafsızlık içinde, doğru haber yapması, kişi haklarına ve özel hayata saygılı, toplumun hassasiyetlerine özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimiz ve gazetecilik mesleğinin saygınlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Farklı görüş ve düşüncelerin seslendirilmesinde ve ortak yaşama kültürünün gelişmesinde basınımızın önemli görevler üstlendiği bir gerçektir. İlçemizde görev yapan yazılı-görsel basın yayın kuruluşu ve ulusal haber ajansı çalışanlarının da toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan bir görev anlayışı içinde şehrimizin tanıtımı, halkımızın bilgilendirilip bilinçlendirilmesi ve kamuoyunda gerekli hassasiyetlerin oluşturulması noktasındaki katkıları göz ardı edilemez.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilçemizde faaliyet gösteren radyo, televizyon, yerel gazete, dergi, internet gazetelerinin ve haber ajanslarının temsilcileri olmak üzere tüm değerli basın çalışanlarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutlar, kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR