KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

NTB Başkanı Sarı; “Türkiye’nin geleceğinin inşasında büyük pay sahibi olan öğretmenlerimize her zaman minnet ve şükran borçluyuz” dedi.

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaparak, “Türkiye’nin geleceğinin inşasında büyük pay sahibi olan öğretmenlerimize her zaman minnet ve şükran borçluyuz” dedi.

Başkan İbrahim Sarı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Dünyanın en büyük ekonomilerinde, en büyük güçlerinden birisi olmanın en temel şartı, eğitimli insan gücüne sahip olmaktır. Türkiye’nin çağı yakalayabilmesi, huzur ve refaha kavuşabilmesi, özellikle sanayide ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirebilmesiyle mümkündür. Bunun yolu da şüphesiz ki çağdaş eğitimden geçmektedir. İyi yetişmiş, nitelikli insan gücüne sahip toplumların temel özelliği eğitime büyük önem vermeleridir. Donanımlı öğretmenlerin yetiştireceği yeni nesiller, toplumu medeniyet yarışında en ileri götürecek gücümüzdür.

Gelecek nesilleri en iyi şekilde ve çağdaş bir donanımla yetiştirmek adına umut bağladığımız gerçek güç olan öğretmenlerimizin çok büyük fedakârlıkla çalıştıklarını görmek, geleceğe yönelik umutlarımızı hep canlı tutmaktadır.

Bu düşüncelerle Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine çıkarmak için üstün gayret gösteren, başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere, ahirete irtihal eden öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyor, tüm eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.”dedi. BÜLENT ÇETİNEL

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR