KÖY OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI

Çeker ailesinden örnek olacak davranış

Bilal Çeker: Zor günlerde her zaman Devletimizin ve milletimizin yanındayız

 "Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak.
*Kampanya kapsamında  Volkan Petrol  tarafından Gaziantep Valiliği  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı Gönül seferberliği kampanyası ile 500  ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı yaptı.
Volkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Seyit Çeker ve Bilal Çeker’den İşçilere müjde ve yine Volkan Petrol  tarafından Gaziantep Valiliği 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı Gönül seferberliği kampanyası ile 500  ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı.
Volkan Grup olarak  Her zaman örnek davranış sergileyen Çeker ailesi,  Şirketlerinin yıllardır ödediği vergilerle bir çok kez birincilik, ikincilik ve üçüncülük  ile dereceye girerek  ülke  ekonomisine katkı, Eğitim destekçisi Yaptığı okul ve verdiği yüzlerce bursla öğrencilere destek, İstahdam alanında yanında yüzlerce insana iş ve aş veren, Hayır severliliği ile yaptığı binlerce aileye yardımları,Spor sever hep gençlerin ve her türlü spor takımlarına maddi ve manevi yardımlar yaparak gençlere ve kulüplere sahip çıkmak, Diyanet işlerine cami ve kuran kursu yaparak yine vatandaşlarımızın rahat ortamlarda ibadetlerini yapmalarını sağlamak, daha sayamadığımız bir çok yardımlarıyla hep örnek olmuş ve olmayada devam etmektedir.
Tüm dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Corana virüsü ile mücadele kapsamında yine Devletinin ve Milletinin yanında olduğunu imkanları dahilinde her türlü fedakarlığa yapmaya hazır olduklarını Hacı Seyit ve Bilal Çeker şu açıklamada bulundular 
 "Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir” dedi.
Corona virüsü sebebiyle büyük şirketler üretimi durdursa da evden çalışmaya geçse de bir süre daha alınan önlemlerle birlikte krizin etkilerine dayanabilecek gibi gözüküyor. Bu kapsamsa  faaliyet gösteren Volkan Group, her zaman işçilerinin yanında olacaklarının mesajını verdiler.
Bir mesaj yayımlayan Volkan Group, şu ifadelere verdi: “ Ocak ayından bu yana tüm dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılan koranavirüs ile ilgili ülkemizde ciddi mücadeleler verilmekte. İçinde bulunduğumuz bu zor şartlarda tüm çalışanlarımızın şunu çok bilmesini isteriz. İşinizin teminatı Volkan Group’tur. Her çalışanımız Volkan Group için çok değerlidir. Hiçbir arkadaşımız bu süreçte bizden ayrılmayacak. İşsiz kalmayacaktır. Bu süreçte haklarını zamanında almaya devam edecektir. Sizlerden beklentimiz ise devletimizin yaptığı açıklamalara evinizde, işyerinizde harfiyen uyarak, hijyen kurallarını sonuna kadar yapmanız olacaktır. Temennimiz bu süreci tüm dünyada minimum zarar ile atlatmaktır. Motivasyonunuzu asla düşürmeyin. Sağlık kurallarına uyum sağlayın. Sevdiklerinizi ve kendinizi koruyun. Hacı Seyit- Bilal Çeker”( BÜLENT ÇETİNEL )

NAMAZ VAKİTLERİ / GAZİANTEP

 • İmsak

  05:38
 • Güneş

  07:02
 • Öğle

  12:22
 • İkindi

  15:05
 • Akşam

  17:29
 • Yatsı

  18:47
ÇOK OKUNANLAR